پرونده شنیداری نشست 70 و 71 گفتگو روی میز خاورمیانه

به‌نام خداوند جان و خرد

پرونده شنیداری (فایل صوتی) هفتادم (70) نشست گفتگو روی میز خاورمیانه را از اینجا دریافت کنید.

پرونده شنیداری (فایل صوتی) هفتاد و یکم (71) نشست گفتگو روی میز خاورمیانه را از اینجا دریافت کنید.


هفتادمین نشست روی میز خاورمیانه روز پنجشنبه 21 فروردین ماه 1393 با حضور گویندگان مستقل بر گزار شد :

محمد حیدری :

رویداد گروگان‌گیری 5 مرزبان ایرانی و پادرمیانی مولوی عبدالحمید رهبر مذهبی هم‌میهنان اهل تسنن نشان دادکه مردم بلوچستان تا چه اندازه به منافع ملی و یک‌پارچگی ملی ایران ، پای‌بند هستند .

اما متاسفانه عده‌ای با رفتار و گفتارهای پرسش برانگیز می‌کوشند این حرکت ارزشی را به یک « ضد ارزش » تبدیل کرده و با اختلاف‌تراشی دروغین و تصنعی میان شیعیان و اهل تسنن ، آتش افروزی کنند .

حرکت های مشکوک این گروه به باور من در راستای تحرکاتی است که از درون و برون ، برای برهم‌زدن وحدت ملی و تمامیت ارضی ایران جریان دارد .

هوشنگ طالع :

• در گفت و گوهای با 1+ 5  ، تنها مردم و ملت ایران نامحرم اند .
• بندهای محرمانه‌‌ی ژنوچای .
• انتخابات افغانستان ، عراق و مصر
• یک سند در باره‌ی اخوان المسلمین با « اخوان البریتانیا »
• ترکیه به گفته‌ی ظریف ، هم پیمان استراتژیک ایران است ؟!


هفتاد و یکمین نشست روی میز خاور میانه ، بعد از ظهر روز پنجشنبه بیست و یکم فروردین ماه 1393 با حضور گویندگان مستقل بر گزار شد .

مسعود صفاریان :

برنامه سفرهای نوروزی ، عدم برنامه‌ریزی برای استقرار شبکه‌‌ی رفت و آمد شهری در کنار تبلیغات گوش‌خراش مرحله‌ی دوم هدفمندی یارانه ها و هم‌زمانی روز اول ارائه در خواست ها برای یارانه با روز ملی هسته‌ای و داستان سفیر جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد و هم‌چنین فرا و روی عنوان « هسته‌ای » مذاکرات با 1 + 5  و فراگیری آن در باره‌ی نفت و گاز . . . و همه‌ی امور حیاتی ما ،‌ نشان می‌دهد که به جای اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی ، با روش عامدانه‌ی غیر اقتصادی ،‌ غیر مقاومتی ، غیر مدیریتی ، غیر جهادی ، تداوم وضع موجود را دنبال می‌کند .

/ 0 نظر / 34 بازدید